Kaan Tangöze dengesini kaybedip düştü! Kıvılcım Ural yer bulamayıp ayakta kaldı

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET

Duman kümesinin solisti Kaan Tangöze ile dört yıl evvel nikah masasına oturduğu müzikçi Kıvılcım Ural’ın memnun birlikteliği devam ediyor. Kaan Tangöze’nin Kıvılcım Ural ile evliliğinden İlayda, Seçkin Piriler ile evliliğinden de Hakan ve Volkan isminde iki çocuğu buluyor. 

SÜPER BABA KAAN

Tangöze, geçtiğimiz haftalarda çocukları İlayda (3), Hakan (11) ve Volkan (7) ile sinemaya gitmişti. Eski eşi Seçkin Piriler ile evliliğinden dünyaya gelen çocukları Hakan ve Volkan ile Kıvılcım Ural’la kızları İlayda’nın bir dediğini iki etmeyen Kaan Tangöze, sinemadan evvel çocuklara patlamış mısır ve meyve suyu almıştı. İlayda bir an olsun babası Tangöze’nin yanından ayrılmazken, sineması izleyeceği için heyecanlı olması dikkat çekmişti.

‘AŞIĞIM SANA’

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Kaan Tangöze ile eşi Kıvılcım Ural,?son olarak Arnavutköy sıkışan trafikte objektiflere yansımıştı. Araçlarının içinde yüksek sesle Coşkun Sabah’ın ‘Aşığım Sana’ isimli müziğini dinlediği duyulan ikili, görüntülendiği fark edince paniklemişti.?

Üç çocuk babası Tangöze, müziğin sesini kısıp tebessüm ettiği sırada; 30 yaşındaki Kıvılcım Ural ise gözlüğünü takmaya çalıştı.

DOĞUM GÜNÜNE KATILMADI

Öte yandan Seçkin Piriler, geçtiğimiz eylül ayında 11 yaşına giren oğlu Hakan için bir doğum günü partisi düzenlemişti. Bu keyifli anları toplumsal medya hesabından paylaşan Piriler, “Hakan 11 yaşında. Bizi yalnız bırakmayan konuklarımıza çok teşekkür ederiz” diye yazmıştı.

Kaan Tangöze’nin ise oğlunun doğum gününe katılmaması dikkat çekmişti.

EŞİNİ DİNLEYEME GELDİ, AYAKTA KALDI 

Duman Kümesi evvelki akşam Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda süper bir konser verdi. Eşini dinlemeye gelen Kıvılcım Ural ise konserde yer bulamayınca ayakta kaldı. Sahne önünde ayakta izleyen Ural, aşikâr etmese de morali bir oldukça bozuldu.

HOPARLÖRÜN ÜZERİNE DÜŞTÜ 

Tangöze, müziğini okurken istikrarını kaybedince ardında bulunan hoparlörün üzerine düştü. Kendisini çabucak toparlayan Tangöze, müziğini söylemeye devam etti. Duman Kümesi Harbiye’yi dolduran binlerce hayranı ve sevenleri ile birlikte daima bir ağızdan müziklerini söyledi. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir