76 yaşındaki adam genç kızı taciz etti: Beni tahrik ediyorsun

Yolda gördüğü genç kızın giysisine kelam eden yaşlı adam, “Ya ben 76 yaşındayım beni tahrik ediyorsun” dedi. Herkesin şok yaşadığı o anlar sonrasında Halk54’e konuşan yaşlı adam, “99 zelzelesi oldu, öbür tarafta 45 bin kişi öldü. 45 milyon kişi ölse tekrar değişen bir şey yok ya” dedi.

Adapazarı’nda 76 yaşındaki bir adam yolda yürüyen genç kıza, “Bu ne hal bu türlü, sizin giyinik olman lazım” deyince ortalık karıştı.

Genç kızın, “Ya senin de adam olman gerekiyor” demesi üzerine yaşlı adam bu kere, “Ya ben 76 yaşındayım beni tahrik ediyorsun” dedi. Genç kızın ailesine haber verdiği o anlarda etrafta bulunanlar ortaya girdi. Genç kız yaşadığı olayla birlikte şok olurken, olay yerinden uzaklaşan yaşlı adam daha da reaksiyon çekecek kelamlar söyledi.

Adapazarı Karaağaçdibi Caddesi’nde bulunan özel bir hastanenin karşısında yaşanan olayla ilgili olarak konuşan yaşlı adam, “Ben 76 yaşındayım. İnsanı tahrik ediyorlar, o hale geldik. Anadan üryan dolaşıyor. Kızım bu türlü dolaşma dedim. Söylediğim o kadar, öteki bir şey yok. Ben ne karışırım, fakat insanız ya” dedi.

Konuşmasını sürdüren yaşlı adam, “Allah-u Teala yalnızca kıskanmayan domuzu yarattı. 18 bin alemin içinde ben aptal değilim ya. 99 sarsıntısı oldu, öbür tarafta 45 bin kişi öldü. 45 milyon kişi ölse yine değişen bir şey yok ya. Ben bunu söylüyorum, yoksa beni ilgilendirmez, seni ilgilendirmez diye bir şey yok. İlgilendirir, ilgilendirmesi lazım. İnsanız çünkü” dedikten sonra Tarihi Uzunçarşı’ya girip gözden kayboldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir