Başkan Adayı Büyükgöz ve Vekil Hülagü Arapçeşme’ye misafir oldu

KOCAELİ (İGFA) – Cumhur İttifakı Gebze Belediye Lider Adayı Zinnur Büyükgöz, mahallî seçim çalışmalarına orta vermeden devam ediyor. Saha çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerini de devam eden Cumhur İttifakı Belediye Lider Adayı Zinnur Büyükgöz beraberinde AK Parti Kocaeli Milletvekili Sadettin Hülagü, AK Parti İlçe Lideri Recep Kaya ve teşkilat mensuplarıyla Arapçeşme sakinlerine konuk oldu. Mahalle esnaflarını dükkanlarında tek tek ziyaret eden Lider Adayı Büyükgöz ve Milletvekili Hülagü iyi işler ve bereketli karlar diledi. Vatandaşların ve esnafların taleplerini dinleyen Lider Adayı Büyükgöz, yeni periyotta hayata geçirilecek projeler ve belediye hizmetleri hakkında bilgi verdi.

AK BAYANLARA TEŞEKKÜR ETTİLER

Esnaflardan ve vatandaşlardan mahalli idareler seçimlerinde Cumhur İttifakı’na takviye isteyen Lider Adayı Büyükgöz ve Milletvekili Hülagü esnaf turunun ardından AK Parti İlçe Bayan Kolları tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Habibe Çırak’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar programında seçim çalışmalarında değerli destekleri bulunan hanım kardeşlerine teşekkür eden Lider Adayı Büyükgöz beraberinde Milletvekili Hülagü ile teravih namazını kıldıkları Arapçeşme Mevlana Camii cemaatiyle çay sohbeti yaptı.

GENÇLİK OTOBÜSÜNDE GEBZELİLERLE BULUŞTULAR

Çay sohbetinin akabinde kent meydanında bulunan ve Türkiye’nin birinci ve tek gençlik otobüsünde Gebzeli gençlerle buluşan Lider Adayı Büyükgöz ve Kocaeli Milletvekili Sadettin Hülagü, konuk gençlerin sorularını yanıtlandırdı. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bilal Durmuş Kurt’un mesken sahipliğinde düzenlenen gençlik buluşmasında, iştirakçi gençlere teşekkür eden Milletvekili Hülagü ve Lider Adayı Büyükgöz, gençlere çeşitli armağanlar takdim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir