Başkan Demir siyaset hayatında 5.ci kez mazbatasını aldı

Şehmus EDİS / MARDİN (İGFA) – 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri için AK Parti’den yeni periyot için tekrar aday gösterilerek, yapılan seçimleri kazanarak yine inanç tazeleyen Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, 5.ci devrin resmen başlangıç vesikası olarak da kabul gören mazbatasını Mardin Yüksek Seçim Kurumu kurulu Başkanlığı’nda aldı.
Yeşilli İlçe Başkanı İsmail Bayhoca, Vilayet encümen üyeleri ve yakın dostlarının da eşliğinde seçim kurulu başkanlığını ziyaret eden Lider Hayrettin Demir, vazifeye 5.ci defa tekrar seçilmiş olmasından ötürü kurum çalışanlarının tebriklerini kabul etti.

Partililer tarafından tarafından adliye içinde Lider Recep Tayyip Erdoğan sloganları ile karşılanan Hayrettin Demir, çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

DEMİR,” 5.Cİ SEFER MAZBATA ALDI
Biz ülkemize ve milletimize sevdalı olduklarını belirten Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir,” Mardin’e ve ilçemize sevdalı olduklarını söyledi.
Bu aşkla yola çıktıklarını söz eden Lider Demir,” Biz söylersek yaparız. Bizim vizyonumuzla projelerimizle amacımızla alanda nasıl olduğumuz vatandaşımız âlâ tanıyor. Bugün burada 5.ci kere aldığımız bu mazbatanın ne manaya olduğunu çok âlâ biliyorum. Bu kent bize emin olarak teslim edilen bir emanettir. Bu emanete ihanet etmedim. Hizmet ise hizmet edeceğiz. Adalet ise adaletli davranacağız. Tarafsızlıksa tarafsız davranacağız. Biz geçmişimiz belirli geleceğimizde muhakkaktır. Biz ne dedik. Bu ilçeyi tekrar imar ve inşa edeceğiz. Biz ilçeyi imar ve inşa ettik. ”dedi

BİZİM TEK KEDERİMİZ VAR BU MEMLEKETE HİZMET ETMEKTİR.
Tek sıkıntıları bu memlekete hizmet etmek olduğunu kaydeden Lider Hayrettin Demir,” Bugün kentsel dönüşüm çalışmalarımızla, Yeşil güç çalışmalarımızla sulu tarım projelerimizle biz şu an alandayız ve alana çıkıyoruz. Biz onunla bununla uğraşmaya gelmedik. Hiç bir adayla hiçbir siyasi parti ile hiçbir aile ve soyadı işle alıp veremediğimiz yoktur. Bizim tek sıkıntımız var. Bu memlekete hizmet etmektir. Sayın Cumhurbaşkanımız önderliğinde ve liderliğinde bu memlekete hoş hizmetler yaptık. Lakin yetmiyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın yolunda ve vizyonunda bugün bir sefer daha hizmet etme yoluna çıkıyoruz. İnşallah bu seyahatte haktan ve hukuktan yana olacağız. Biz hizmetten ve projeden yana olacağız” tabirlerini kullandı.

OY VERENDE VERMEYENDE BİZİM KARDEŞİMİZDİR
Bize oy verenle vermeyen kardeşlerimiz ortasında hiçbir ayrım yapmayacaklarını vurgulayan Demir,” Bizim birleştirici siyasetimiz vardır. Mardin medeniyetlerin ve kardeşliğin kentidir. Biz bunu belediyecilikte hizmetle taçlandıracağız. Hiç kimse telaşı olmazsın. Burada Mardin adliyesi önünde ilan ediyorum. Yeşilli Mardin’in 2.ci merkez ilçesidir. Mardin’in en yüksek oyu alan Yeşilli bunu hak ediyor. Yeşilli halkı Ak parti bayrağını Mardin kalesine dikmiştir. Bu Ak Parti önderliğinde Mardine Artukluya ve Yeşilli’ye daha hizmetlere vesile olacaktır” halinde açıklamalarda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir