Beşiktaş teknik ekipten beklenmedik ayrılık

Sözleşmeleri biten Atiba Hutchinson ve Kevin Nkoudou ile Konyaspor maçından sonra vedalaşan Beşiktaş’ta üçüncü ayrılık Bayram Bektaş’la yaşandı. Teknik Yönetici Şenol Güneş’in birinci yardımcısı olan Bektaş, siyah-beyazlı kulüple yollarını ayırma kararı aldı.

BAYRAM BEKTAŞ BİRİNCİ ADAM OLMAK İSTİYOR

Milliyet Gazetesi’nin haberine nazaran; İstanbul’da Konyaspor’la 3-3 berabere kaldıkları dönemin kapanış müsabakasından sonra yöneticiler ve Şenol Güneş’le bir ortaya gelen Bayram Bektaş dayanakları için teşekkür ederken, ayrılmak istediğini resmen bildirdi. UEFA Pro-Lisans sahibi olan tecrübeli çalıştırıcı, mesleğine teknik yönetici olarak devam etmek istediğini söyledi.

YOL HARİTASINI BELİRLEYECEK

49 yaşındaki tecrübeli hoca kendisine gelen teklifleri kıymetlendirerek önümüzdeki günlerde yeni yol haritasını belirleyecek. Bayram Bektaş’ın 2023-2024 döneminde büyük olasılıkla teknik yönetici sıfatıyla bir kadronun başında yer alacağı söz edildi. Sekiz yıldır teknik yönetici olarak çalışan başarılı hoca geçmişte Elazığspor, Gaziantep B.Ş. Belediyespor, Ümraniyespor, Göztepe, Ankaragücü ve son olarak Samsunspor’da vazife yapmıştı.

YABANCI FUTBOLCULARLA KÖPRÜ VAZİFESİNİ ÜSTLENMİŞTİ

Profesyonel futbol mesleğine Fransa’da başlayan ve çok güzel derecede Fransızca konuşabilen Bayram Bektaş, Beşiktaş’ta yabancı oyuncularla Şenol Güneş ortasında köprü vazifesini de üstleniyordu. Masuaku, Saiss, Rosier, Aboubakar ve Muleka üzere Fransızca konuşan futbolcularla çok yakın olan Bektaş, bu isimlerle sık sık motivasyon toplantıları gerçekleştiriyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir