Çocuk yıldız 15 yaşında anne olup kariyerine veda etmişti: Küçük bir kasabada kısıtlı bütçeyle yaşadım, cep telefonum bile yoktu

Fakat kimileri bu kadar erken gelen şöhreti taşıyamaz bir türlü. Bir sürü zorluk yaşarlar. Kimileri berbat alışkanlıklara teslim olur.Böyle küçük yaşta şöhret olanlar ortasında unutulup gidenler de yok değil elbette. Lakin bu küçük yıldızların kimileri da bir yetişkin olarak mesleğini başarılı bir halde sürdürür.

Fakat kimileri da var ki bu kadar erken gelen şöhreti öbür şeyler uğruna ellerinin zıddıyla bir kenara iter. Tıpkı hikayesini birazdan anlatacağımız genç yıldız üzere…Daha doğrusu eski çocuk yıldız üzere.

Britney Spears ismini herkes bilir kuşkusuz. O da gencecik yaşında müzik dünyasında süratle meslek basamaklarını tırmanmıştı. Sonra çalkantılar yaşadı ve hala hayatını tam olarak toparlayabilmiş değil.

ÇOCUK YILDIZ OLARAK TANINDI
Bir de onun kardeşi vardı: Jamie Lynn Spears. Britney’inşöhretinin tepesinde olduğu devirde o da çocuk yıldız olarak tanındı.

Fakat sonra beklenmedik bir şey oldu. Daha 15 yaşındayken gebe kaldı ve bu o periyotta büyük bir skandal oldu. Zira şimdi kendisi çocuktu ve bir çocuk yetiştirecek çağa gelmemişti. Bebeğinin babası Casey Aldridge’in de baba olmaya hazır olduğu söylenemezdi elbette. 

Ama Jamie Lynn, bebeğini doğurmaya karar verdi. Hatta aldığı tek karar bu da değildi. Bebeğini büyütmek için şov dünyasının spot ışıklarının altını tercih etmedi. Zati uzun bir müddet büyük bir sessizliğe gömüldü. Natürel ki o ortada bebeğini büyüttü. Lakin hayatıyla ilgili diğer detaylar da var. 

Bugün 32 yaşında olan Jamie Lynn Spears, ortalarda görünmediği o süreçte neler yaptığını konuk olduğu Hannah Brown’ın Better Tomorrow isimli pod cast yayınında anlattı.  

KISITLI BİR BÜTÇEYLE YAŞADI… CEP TELEFONU BİLE YOKTU
O programda söylediğine nazaran bebeğini büyütmek için şov dünyasına veda etti. Sonra daha radikal bir adım attı.

Mississippi’de neredeyse herkesin unuttuğu küçük bir kasabaya yerleşti sevgilisiyle birlikte. Orada 10 yıl boyunca, şov dünyasının küçük yıldızı için düşünülmeyecek bir hayat yaşadı.

Spears, konuk olduğu programda o periyodu şöyle anlattı: “Cep telefonum yoktu, bir sabit telefon vardı. O devirde kimsenin beni aramayacağını düşünüyordum.”

JamieLynn o periyottaki hayatının geri kalanı hakkında şunları söyledi:”Çok kısıtlı bir bütçeyle yaşadım, 10 yıl kadar. Yalnızca olağan bir hayat sürmek istedim. Spot ışıklarının altından uzak olmak istedim. “

Jamie Lynn ve eski sevgilisiCasey Aldridge kızları Maddie’yi 2008 yılında kucaklarına aldı. JamieLynn o devirde meraklı gözlerden uzakta, sıradan günlük hayat yaşamaktan ve meskenle, ailesiyle uğraşmaktan mutlu olduğunu söyledi.

KÜÇÜK KASABADA YAŞAMANIN NİMETLERİ
Spears kimsenin kendisini tanımadığı küçük bir kasabada yaşamanın nimetlerinden de kelam etti. Kimse kendisini tanımadan, fotoğrafının çekilmesi korkusu olmadan alışverişe gittiğini sonra da konutuna döndüğünü anlattı.

“Böyle beşerlerle günlük olarak etkileşimde bulunmanın, bir gazetede hakkında berbat bir yazı yazıldığında onun hakikat olmadığını kanıtlamaya çalışmaktan çok farklı olduğnu anlattı Spears. İnsanın bu halde bakış açısının değiştiğini anlattı.

Jamie Lynn çok erken yaşta bebek sahibi olduğu için birtakım insanların kendisine olumsuz yaklaşım gösterdiğini saklamadı.

“Herkes bana dünyanın en makus insanı olduğumu söyledi. Şovumu izleyen genç kızların da perişan olacağını söyledi. Ancak bu benim ferdî sorumluluğumdu. Öbürleri için bir mana tabir etmeyebilir fakat benim için çok anlamlı” diyerek o periyottaki kararının altında yatan nedeni açıkladı Jamie Lynn Spears,. 

Spears, şu anda 15 yaşında olan kızı Maddie’nin babasından ayrıldı.2014 yılından bu yana Jamie Watson ile evli. Bu evlilikten de 5 yaşında Ivey isminde bir kızı bulunuyor.

Jamie Lynn, iki kızıyla ilgili olarak da şöyle konuştu: ” Onların yaşındayken ben şov dünyasının içindeydim. Bunu yaptım zira yapmayı seviyordum. Bu onların annelerinin yaptığı bir şey. Lakin ben onları her halde müdafaaya çalışıyorum. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir