Emiliano Martinez topun ağzında!

2022 Dünya Kupası’nda zafere ulaşan Arjantin’in kalecisi Emiliano Martinez,  Aston Villa’da istenmeyen adam ilan edildi.

İngiliz basınınında yer alan haberlere nazaran Aston Villa Menajeri Unai Emery‘nin Emiliano Martinez’den şikâyetçi. Arjantin’in zaferinde yaptığı kutlamaların ardından Emery, kulübü Martinez’i satmak için ikna etmeye çalıştığı argüman ediliyor.

Aston Villa’nın yeni hocası, Arjantin kalecisinin kutlamalardaki tutumunu şu sözlerle eleştirmişti: “Büyük hisleriniz olduğunda, bazen bunu denetim etmek sıkıntı oluyor. Önümüzdeki hafta onunla, kimi kutlamalar hakkında konuşacağım. Fakat şimdilik ulusal grubunda olmasına hürmet duyuyorum. Ne vakit bizim sorumluluğumuz altına girerse, o vakit konuşabiliriz.”

Başarılı file bekçisi, ödül aldığı sırada yaptığı hareketle tenkit oklarının amacı olmuştu. Martinez’in yaptığı hareket gündemin en çok konuşulan bahislerinden biri oldu.

Tepkiler gelince ünlü futbolcu açıklama yaptı. TyC Sports’a konuşan Martinez, mükafatı aldıktan sonra yaptığı hareketle ilgili olarak, “Fransızlar beni yuhaladığı için yaptım. Onların kibirlerini anlayamıyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir