Onlyfans yıldızı böyle cevap verdi: “Ferrari’de oturup ağlayabilirler”

OnlyFans yıldızı Elle Brooke, ünlü televizyon yayıncısı Piers Morgan’ın TalkTV’de yayımlanan programında işiyle ilgili konuştu. Brooke, ileride doğacak çocuklarının işini beğenmemesi halinde “Ferrari’de ağlayabileceğini” söyledi.

İki gün evvel yayımlanan programda Morgan, Brooke’un OnlyFans hayalinin peşinden gidebilmek için hukuk fakültesini bıraktığını hatırlattı:

“Açıkçası çok zekalısın. Hukuk mesleği istiyordun, üniversiteye gidiyordun ve sırf para için okulu bıraktın. Seni merak ediyorum. Çevrimiçi striptizci olmak için okulu bıraktın. Yani işin bu değil mi?”

Buna gülerek karşılık veren 25 yaşındaki fenomen, “Çevrimiçi striptizciden çok daha kötü” dedi. Fenomen kelamlarını şöyle aktardı:

“Çevrimiçi striprizciler soyunuyor. Ben çok daha acayip şeyler yapıyorum. Pornografi, her şey. Ama bunları yapmak istiyorum ve bunu seviyorum. Ayrıyeten bunda hakikaten düzgünüm. Yani âlâ bir avukat olabilirim evet ama kamerada öteki şeyler yapmakta âlâ miyim? Evet”

58 yaşındaki televizyoncu bunun akabinde Brooke’a ileride doğacak çocuklarının işine nasıl yaklaşacağını sordu. Piers, “Çocuk yapmaya hazır değilim” diyen OnlyFans içerik üreticisine şu soruyu yöneltti:

“Küçük çocuklarının sana bakıp ‘Avukat olmak istemiyor muydun anne? Ne oldu?’ demesinden ve senin ‘Evet ancak bütün bu ıvır zıvıra bakın’ karşılığını vermekten gurur mu duyacaksın?”

Brooke ise buna cevaben “Ferrari’de oturup ağlayabilirler” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir