Pedro Pascal, ‘Gladyatör 2’ kadrosunda

Oyuncu Pedro Pascal, Ridley Scott direktörlüğündeki “Gladyatör” devam sinemasının oyuncu takımına dahil oldu. Devam sinemasında Commodus’u yeğeni Lucius’u Oscar adayı oyuncu Paul Mescal canlandıracak.

Beyazperde’nin aktardığına nazaran, oyuncu Barry Keoghan da, kıssanın makûs karakteri olan İmparator Geta’ya hayat verecek. Oyuncu takımına yeni katılan isimlerden Joseph Quinn ise İmparator Caracalla olarak izleyici karşısına çıkacak. Birinci sinemada Juba ismindeki bir gladyatörü canlandıran Djimon Hounsou’nun da devam sineması için dönmesi bekleniyor.

SETLER İNŞA EDİLMEYE BAŞLANDI

Filme dahil olan Denzel Washington’ın ve Pedro Pascal’ın rolleri hakkındaki ayrıntılar bâtın tutuluyor. “Gladyatör 2” için Fas’ta setler inşa edilmeye başlandı. Sinemanın çekimleri yakında başlayacak.

2001 tarihli Oscar ödüllü “Gladyatör”, köle olarak satılan ve İmparator Commodus’un idaresi altında bir gladyatör olarak savaşmaya zorlanan eski bir general olan Maximus Decimus Meridius’un (Russell Crowe) kıssasını anlatıyordu. Özgün sinemadaki olayların yaklaşık 20 yıl sonrasında geçecek olan “Gladyatör 2”, Commodus’u yeğeni Lucius’u merkezine alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir