Plaja vuran varilin içinde bulunan cansız bedenin sahibi rap sanatçısı çıktı!

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Malibu Lagoon Eyalet Plajı’nda karaya vuran plastik bir varilin kapağını açan cankurtaran gözlerine inanamadı. Varilin içinde çıplak halde yatan bir adamın cansız vücudu vardı…

AĞIRLIĞINDAN ŞÜPHELENİP KAPAĞINI AÇTI

Pazartesi sabahı saat 10 civarında bulduğu varilin tartısından şüphelenen ve bu nedenle açıp içini denetim eden cankurtaran çabucak güvenlik güçleri ile bağlantıya geçti.

CANSIZ VÜCUDUN SAHİBİ RAP SANATKARI ÇIKTI

LA County Şerifi Hugo Reynaga varilin kıyıya nasıl geldiğinin belirlenmesi için güvenlik kameralarının incelendiğini duyururken, LA County isimli tabibi varilin içindeki cansız vücudun 32 yaşındaki rap sanatkarı Javonnta Murphy’e ilişkin olduğunu duyurdu.

Adli Tıp, Murphy’nin cansız vücudunun varilde ne kadar mühlet kaldığını ya da vefat nedenini şimdi açıklamadı.

SOSYAL MEDYADA ŞOK TESİRİ YARATTI

Sık sık otomobilinde kendi yazdığı müzikleri söylediği görüntüleri paylaşan mahallî rap sanatkarının mevti toplumsal medyada şok tesiri yarattı.

Hayranları Murphy’nin son paylaşımının altında yüzlerce yorum paylaşarak taziye dileklerini iletti:

“Huzur içinde yat genç adam. Seni tanımıyorum lakin ölmeyi hak etmedin.”

“Huzur içinde yat… Başına gelenleri hak etmedin. Seni tanımıyordum lakin kimsenin bunu hak etmediğini biliyorum.”

İLK PAKLIK PERSONELİ BULMUŞ FAKAT İÇİNİ DENETİM ETMEMİŞ

Soruşturmaya yakın bir kaynak Los Angeles Times’a verdiği demeçte, kuşkulu varilin aslında Pazar günü bir paklık personeli tarafından denizde bulunduğunu ve plaja çekildiğini söyledi.

Temizlik çalışanının varilin içinde ne olduğuna bakmadığını belirten kaynak, cankurtaranın da tartıdan şüphelenerek varili denetim ettiğini söyledi.

Eski Malibu Belediye Başkanı Jefferson Wagner korkunç olay sonrası yaptığı açıklamada varili birinci gördüğünde bunun zehirli bir atık kutusu olduğunu düşündüğünü belirterek, “Malibu’da bu türlü şeyler olmaz. Varilin içinde bir ceset… Bu durum hakikaten üzücü” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir