Yanlarında adeta donarsınız… En soğuk burçlar hangileri… İşte buz gibi soğuk burçların listesi! Soğuk ve mesafeliler…

Herkesle samimi olmayan beşerler hayatlarında düzmece hislere yer vermez. Birini nitekim sevmiyorlarsa yalnızca durumu kurtarmak için o kişi ile samimiyet kurmaya çalışmaz. Birden fazla vakit toplumsal hayattan kendilerini uzak meblağlar ve yalnız vakit geçirmeyi isterler. Herkesle samimi olmayan bu beşerler yalnızca gerçek dostlarıyla bir ortaya geldiğinde sıcak bir irtibat kurar. Astrolojideki en uzaklıklı burçları merak ediyorsanız bu yazımıza kesinlikle bir göz atın.
Astrolojide hem toplumsal münasebetlerinde hem de özel bağlantılarında çok uzaklıklı olan beşerler var.

Bu bireyler kendilerini kimseye büsbütün açmazlar. Hayatlarını diğer insanlardan sır üzere saklarlar. Aralı duruşu sebebiyle herkes onlara yaklaşırken çekinir. En aralı burç hangisidir? İşte bu sorunun cevabı:

AKREP BURCU
Su kümesi olan Akrep burçları her vakit gizemli duruşlarıyla dikkat çeker. Zodyak’ın keskin bakışlı burçları ortasında yer alan Akrep burçları çoklukla merak uyandıran ve itidalli beşerler olurlar.

İlişkilerinde dengeyi koruyan en ufak bir tereddüde imkan vermeyen Akrep burçları kalp kırıklığı yaşamaktan çok korkar. Bu sebeple de insanlara karşı her vakit aralıklı olur. Akrep burçları kendini kimseye kolay kolay açamaz. Toplumsal ortamları çok sevseler bile bazen yalnız kalma muhtaçlığı hissedebilirler.

YENGEÇ BURCU
Yengeç burcu olan beşerler çoklukla hassas yapılarıyla bilinirler. Bu sebeple fazla hayâl kırıklığı yaşarlar. Çok duygusal beşerler oldukları için sevmeye ve sevilmeye çok ehemmiyet verirler.

Yengeç burçları da birebir Akrep burçları üzere kalp kırıklığı yaşamaktan çok korkar. Bu sebeple beşerlerle bağlantı kurarken çok aralıklı davranırlar. Yengeç burçlarının hassas yapıları büyük bir acıyı kaldıramaz.

BOĞA BURCU
Boğa burcu olanlar kendileriyle vakit geçirmeyi çok sever bu vakitlerini de çoklukla öz bakımlarına ve yemek yemeye harcarlar. Yalnız kalmaktan ve hobileriyle ilgilenmekten büyük zevk alırlar.

BAŞAK BURCU
Başak burçları her vakit kusursuz olanı arar. Harika olanı sevdikleri için herkese ve her şeye karşı çok eleştirel davranırlar.

Başak burçlarının bu halleri soğuk ve aralıklı görünmelerine sebep olur. Başak burçları her şeyi denetim etmeyi çok sever. Güç ve otorite başak burçları için hayli önemlidir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir