Acun Ilıcalı hangi kulübü satın alacak? Acun Ilıcalı yeni kulüp mü satın alıyor? Acun Ilıcalı, Avrupa’dan kulüp mü satın alacak?

Acun Ilıcalı, Avrupa’dan bir kulüp daha almak için kolları sıvadı. Ilıcalı’nın bünyesine katacağı yeni kulübün adresi ise İrlanda oldu. İngiliz basınında yer alan haberlere nazaran Acun Ilıcalı‘nın yeni bir kulüp satın almasına ait gelişmeler bulunuyor. Pekala, Acun Ilıcalı hangi kulübü satın alacak? Acun Ilıcalı yeni kulüp mü satın alıyor? Acun Ilıcalı, Avrupa’dan kulüp mü satın alacak?

ACUN ILICALI HANGİ KULÜBÜ SATIN ALACAK?

İrlanda Ligi gruplarından Shelbourne FC’nin geçtiğimiz günlerde Athletic ile oynadığı maçı tribünden takip eden Ilıcalı’nın, yakın vakitte kulübün paylarını alması bekleniyor. İngiliz basınında yer alan haberlere nazaran Acun Ilıcalı, İrlanda Ligi gruplarından Shelbourne FC’yi satın almaya çok yakın. Geçtiğimiz günlerde grubun, Athletic ile oynadığı maçı tribünden takip eden Ilıcalı’nın yakın vakitte Shelbourne FC’nin paylarını alması bekleniyor.

TEKNİK YÖNETİCİLİĞİNİ KİM YAPIYOR?

Shelbourne FC, İrlanda Ligi’nde 5. sırada bulunuyor. Grubun teknik yöneticiliğini ise Chelsea’nin eski futbolcularından Damien Duff yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir