Flört uygulamasıyla büyükannesine sevgili bulduğunu açıklayan kadın övgü topladı

Bir bayan, flört uygulamaları aracılığıyla büyükannesinin partner bulmasına nasıl yardımcı olduğunu açıkladı ve görüntüyü izleyenler bu bağlantıyı övüyor.

@carlivcostello kullanıcı isimli Carli, TikTok’ta yayımladığı yakın tarihli bir görüntüde büyükannesinin fotoğrafını ve mesajlaşmalarının ekran imajlarını paylaştı. Carli, büyükannesinin “bir erkek bulmasına” yardımcı olmak için tüm “flört uygulamalarını” nasıl indirdiğini anlattı.

Carli’ye nazaran, büyükannesi torununun yardımıyla internette tanıştığı biriyle görüşmeye başladı ve artık ona “aşık” oldu.

Carli görüntünün üzerine yazdığı metinde, “Bakış açısı: büyükanneniz bir erkek bulmak istiyordur, bu yüzden tüm flört uygulamalarını indirip ona bir tane bulup aşık olmalarını izleme fırsatına sahip oluyorsunuz ve artık birlikte hayatlarını en hoş biçimde yaşıyorlar” diye yazdı.

Aile fertleri ortasındaki mesajlaşmalara nazaran Carli, uygulamadaki erkeklere büyükannesinin numarasını vermeden evvel büyükannesiymiş üzere ileti atmış.

Bir örnekte, bir Tinder profilini gördükten sonra, büyükanne şöyle ileti atıyor:

Tamam, güzel görünüyor.

Carli cevaben, “Sana bir erkek bulacağız!!!!” diye yazmış.

Mesajlaşmalar, Carli’nin partnerini bulmak için büyükannesinin match.com hesabı açmasına nasıl yardımcı olduğunu da gösterdi.

Videoda daha sonra Carli’nin büyükannesinin, çevrimiçi flörtleşme yoluyla tanıştığı erkek arkadaşına sarıldığı bir fotoğraf görülüyor.

Videonun başka kısımlarında çiftin bir restoranda birlikte dans ettikleri, diğer bir anda ise bir plajda oldukları gösterildi.

Carli görüntünün açıklamasında “Bana aşk ilahı deyin” diye yazdı.

Video şu anda 475 binden fazla görüntülenmeye sahip ve yorumlarda TikTok kullanıcıları ilgiyi alkışlıyor.

Biri “Mutlu olmak ve yanlışsız partneri bulmak için asla fazla yaşlı olmadığınızın kanıtı” diye yazarken, gönderiye bakan bir diğer kişi “Bu ŞİMDİYE KADAR GÖRDÜĞÜM EN ŞİRİN ŞEY” dedi.

Üçüncü bir yorumcu şöyle ekledi:

Mükemmel bir eşleşme olmuşa benziyorlar!

Gönderiyi gören pek çok kişi Carli’yi en başta büyükannesine flört profilleri açtığı için alkışladı.

Biri, “Pekala. [Hayvan gibi] sevimli” diye yazdı.

Büyükannenin uygulamalar konusunda yardım etmeni istemesine bayıldım.

Bir başkasıysa “Aman Rabbim, çok tatlılar!” diye ekledi.

Yılın torunu mükafatını kazandın.

The Independent yorum almak için Carli’yle irtibata geçti lakin şimdi cevap alamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir