Yavaş’tan Yıldırım’a: Oğlunun servetini getir, kim milli belli olur

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Mersin’de düzenlenen mitingde konuştular.

‘OĞLUNUN SERVETİNİ GETİR’

İlk olarak kürsüye çıkan Mansur Yavaş, konuşmasında şunları söyledi:

“2019 yılında Ankara’da çok iftira attılar. Siyaseti daima olarak çirkinleştirdiler. Seçime girerken kesinlikle biraz milliyetçilik, biraz da muhafazakarlık sosuna muhtaçlık duyuyorlar. Lüks villaların, lüks hayatların konuşulmasını istemiyorlar. Bunun için tıpkı iftiraları atıyorlar. Propagandaya özel uçaklarla gidiyorlar. TRT üzere devletin bir kurumunda sayın Genel Başkanımız 32 dakika konuşuyor, Cumhurbaşkanı 32 saat konuşuyor. Hani adalet! PKK ile tıpkı görüşleri savunan HÜDA Par’ı el üstünde tutuyorlar. Dün akşam eski başbakan ‘HÜDAPAR bizim ittifakımızda değil’ dedi. Kendilerini ulusal, bizi gayri ulusal ilan etti. Oğlunuzun olduğu argüman edilen Hollanda’daki serveti getirin Türkiye’ye, kim ulusal kim gayri ulusal belirli olur.

En son 85 yaşındaki Saadet Partisi Genel Lideri Sayın Temel Karamollaoğlu’nu LGBT’ci ilan ettiler. Daima ‘Bunlar LGBT’ci’ diyorlar. Aslında makus bir şey söylemek istiyorlar. Anlıyorsunuz ne demek istediğimi değil mi? Ben bunların LGBT karnesini açıyorum. Sayın İçişleri Bakanı, ‘Bunlar gelirse erkekle erkek, beşerle hayvan evlenecek’ diye daima fantezilerini anlatıyor. Maşallah çok güçlü fantezileri var.”

Ayrıntılar gelecek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir